Ceník platný od 2.1. 2024

Ceník

Základní kurz .............. 17500,-

Do kurzu budete zařazeni po odevzdání řádně vyplněné přihlášky, včetně potvrzení od lékaře. Délka kurzu je cca 4 - 6 měsíců, podle počtu uchazečů a časových možností žáka.  

Základní kurz - cena pro studenty.......... 16500,-

Studenti středních škol mají na základní kurz slevu.

Výcvik s automatickou převodovkou.............. 17500,-

Rozsah hodin je stejný jako u klasického řidičského kurzu na skupinu B, s tím rozdílem, že celý kurz jezdíte ve vozidle s automatickou převodovkou.

Rychlokurz........... 21000,-

Při výuce i jízdách budete upřednostňováni, abyste do 1 měsíce byli připraveni ke zkouškám.    

Učebnice Autoškola 2024 + výukové CD............ 150,-

  Učebnice obsahuje vše ke splnění teoretické zkoušky a správnému ovládání vozidla. Jsou zde vypracované odpovědi ke zkoušce z ovládání a údržby vozidla. Kniha je velice dobře zpracována, přehledná, s množstvím příkladů z praxe. Pouze v naší autoškole stojí učebnice 150 Kč. Běžná cena je 290...

Kondiční jízdy .......... 600,-

Pro zájemce, kteří již vlastní řidičský průkaz a nejsou si jisti svým řidičským uměním. Pokud jste například již delší dobu neřídili, máte ideální možnost si vše "připomenout" pod dohledem instruktora.

Doplňující výcvik.......... 500,-

Pokud se žák po absolvování předepsaných 28 hodin jízd v autoškole ještě necítí být připraven na zkoušku, má možnost si přikoupit libovolný počet hodin doplňujícího výcviku. To samé platí i po neúspěšné zkoušce z řízení vozidla.

Zkouška z odborné způsobilosti po odebrání ŘP.......... 3500,-

Zkouška se skládá z testu z pravidel silničního provozu, ze znalosti ovládání a údržby vozidla a z praktické jízdy. Přihlásíme vás na úřadě v Kadani a poskytneme vám potřebné materiály k výuce. V ceně jsou i 2 cvičné hodiny jízdy.

V naší autoškole neplatíte (a nikdy se neplatilo) za opakované zkoušky z testů.

U nás se neplatí ani za opravnou zkoušku z jízdy.

Pokuta za prostoj..........200,-

       Pokud se žák bez omluvy nedostaví na domluvenou jízdu.