Ceník platný od 1.5.2019

Ceník

Základní kurz .............. 9900,-

Cenu kurzu je možno uhradit ve splátkách bez navýšení. Do kurzu budete zařazeni po odevzdání řádně vyplněné přihlášky, včetně potvrzení od lékaře. Délka kurzu je 3 - 4 měsíce, podle počtu uchazečů a časových možností žáka.  

Základní kurz - cena pro studenty.......... 9400,-

Studenti středních škol mají na základní kurz slevu.

New Beetle- automat.............. 10900,-

Rozsah hodin je stejný jako u klasického řidičského kurzu na skupinu B s tím rozdílem, že celý kurz jezdíte v New Beetle s automatickou převodovkou.

Rychlokurz........... 13000,-

Při výuce i jízdách budete upřednostňováni, abyste do 1 měsíce byli připraveni ke zkouškám.    

Učebnice Autoškola 2019 + výukové CD............ 100,-

  Učebnice obsahuje vše ke splnění teoretické zkoušky a správnému ovládání vozidla. Jsou zde vypracované odpovědi ke zkoušce z ovládání a údržby vozidla. Kniha je velice dobře zpracována, přehledná, s množstvím příkladů z praxe. Pouze v naší autoškole stojí učebnice 100 Kč. Běžná cena je 235...

Kondiční jízdy .......... 350,-

Pro zájemce, kteří již vlastní řidičský průkaz a nejsou si jisti svým řidičským uměním. Pokud jste například již delší dobu neřídili, máte ideální možnost si vše "připomenout" pod dohledem instruktora.

Opakovaná zkouška z řízení vozidla .......... 400,-

V ceně kurzu je 1.řádná zkouška. Pokud u zkoušky, bohužel, neuspějete, je další zkouška z jízdy zpoplatněna touto částkou. Je na nejnutnější náklady spojené s instruktorem a provozem vozidla. Opakovaná zkouška z předpisů nebo konstrukce vozidel u nás zpoplatněná není !

Doplňující výcvik.......... 300,-

Pokud se žák po absolvování předepsaných 28 hodin jízd v autoškole ještě necítí být připraven na zkoušku, má možnost si přikoupit libovolný počet hodin doplňujícího výcviku. To samé platí i po neúspěšné zkoušce z řízení vozidla.

Zkouška z odborné způsobilosti po odebrání ŘP.......... 1500,-

Zkouška se skládá z testu z pravidel silničního provozu, ze znalosti ovládání a údržby vozidla a z praktické jízdy. Přihlásíme vás na úřadě v Kadani a poskytneme vám potřebné materiály k výuce. V ceně jsou i 2 cvičné hodiny jízdy.

V naší autoškole neplatíte (a nikdy se neplatilo) za opakované zkoušky z testů.

Pokuta za prostoj..........100,-

       Pokud se žák bez omluvy nedostaví na domluvenou jízdu.